УКРАЇНА

Дружина Турчинова за своєю логікою мала б стояти на кухні замість викладання — радниця міністра освіти

16 червня, 2018 12:46
УКРАЇНА/Дружина Турчинова за своєю логікою мала б стояти на кухні замість викладання — радниця міністра освіти
Зберегти
Вигляд
lead
Турчинова напередодні написала статтю, в якій засудила зміни у шкільних підручниках, які стосувалися уникнення дискримінації за сімейним станом, статтю тощо.

Декан університету Драгоманова, дружина секретаря РНБО Ганна Турчинова за логікою, яку вона виклала у своїй статті про «гомодиктатуру», мала б стояти на кухні та не викладати. Зазначимо, що Турчинова напередодні написала статтю, в якій засудила зміни у шкільних підручниках, які стосувалися уникнення дискримінації за сімейним станом, статтю тощо.

Про це в ефірі програми «Нині вже» на Громадському заявила радниця міністерки освіти і науки Іванна Коберник.

Ганна Турчинова заявила, що зміни, які пропонує спеціальна антидискримінаційна комісія для підручників, нібито «направлені на ліквідацію класичної моделі сім’ї».

«В дітях руйнується орієнтація на шлюб і сім‘ю, на обов‘язки перед своїми батьками і дітьми. Хто вирішив , що традиційні ролі жінкі і чоловіка в сім‘і — це погано?», — написала Турчинова у своїй статті.

У коментарі Громадському Турчинова сказала, що такі зміни є небезпечними, адже «розмивається поняття статі та розмиваються моральні норми». Вона також висловилася проти ЛГБТ-спільноти та заявила, що це є «відхиленням від норми».

Турчинова також вважає, що дискримінації жінок в Україні немає, а чоловіки мають бути «сильними й мудрими».

Нові підручники зі змінами, внесеними антидискримінаційною комісією, мають бути видані 1 вересня. У змінах, зокрема, слово «батьки» замінюють на «рідні», пояснюють дитині роль жінки, яка має бути не лише зображена на кухні, а батько — не зображений у костюмі на роботі, як до цього звикли, тощо.

«Мені важко коментувати речі, коли декан говорить такі ненаукові речі. Насправді, якщо іти за її логікою, вона не мала права працювати деканом у виші, бо за її логікою її місце на кухні», — прокоментувала думки Турчинової радниця міністерки освіти і науки.

Пов`язані новини