Політика

За міськголову Вишгорода внесли заставу в сумі 5 млн грн – голова РДА

Політика/За міськголову Вишгорода внесли заставу в сумі 5 млн грн – голова РДА
Зберегти
Вигляд

Голова Вишгородської РДА Олександр Горган повідомив у Facebook, що за міського голову Вишгорода Олексія Момот внесено заставу у розмірі 5 млн грн.

За його словами, 2 млн 585 тис грн з цієї суми внесла дружина народного депутата з депутатської групи «Воля народу» Ярослав Москаленко, 1 млн 400 тис грн – позафракційний народний депутат Юрій Дерев'янко, 1 млн грн вніс Сергій Костирко (керівник тресту «ПівденАтомЕнергоБуд»), 15 тис грн – мешканці Вишгорода через рахунок дружини Марини Момот.

Горган також додав, що «Олексія Момота згідно ухвали суду повинні звільнити протягом одного дня з моменту отримання документу з відміткою банку, що підтверджує внесення коштів на рахунок. Документи адвокати вже везуть в установу, де він зараз утримується».

Нагадаємо, що 14 квітня Служба безпеки України спільно з прокуратурою повідомила про затримання на хабарі міського голови Вишгорода Олексія Момота. Прокуратура просила для затриманого мера Вишгорода застави в 10 млн грн.

Відкрито кримінальне провадження за фактом одержання неправомірної вигоди службовою особою, за попередньою змовою групою осіб, санкція якої передбачає позбавлення волі на термін до 10 років з конфіскацією майна.

Печерський райсуд Києва виніс рішення щодо запобіжного заходу Момоту у 5 млн грн застави або 2 місяці під вартою.

Сторона обвинувачення заявляє, що він вимагав 200 тисяч євро від компанії-забудовника, погрожуючи перешкоджанням у будівництві. Сам міський голова заявив, що обвинувачення сфабриковані.

/ фото ssu.gov.ua

Пов`язані новини