Життя

За минулу добу в Донецьку загинуло 11 мирних жителів

Життя/За минулу добу в Донецьку загинуло 11 мирних жителів
Зберегти
Вигляд

Минулої доби в Донецьку загинули 11 мирних жителів, ще 8 осіб було поранено. Про це повідомляє сайт мера міста Олександра Лук’янченка.

За інформацією міськради, ніч на 15 серпня в Донецьку пройшла напружено. Бойові дії у вечірній і нічний час розгорталися в Петровському і Ленінському районах міста. Жителі мікрорайону Широкий о 22.00 спостерігали яскраві спалаху в небі, ймовірно запальні бомби. Жителі селища шахти «Трудовська» повідомляють про обстріли з важких знарядь і руйнування житлового фонду.

З 11.00 до 18.00 14 серпня проводився обстріл міста Моспіно, в бік якого випущено більше 90 артснарядів. За попередніми даними, 40% міста постраждали: цілком або частково зруйновані 20 приватних житлових будинків, зупинено роботу шахти Моспінської.

Внаслідок бойових дій 14 серпня знеструмлено 267 трансформаторних підстанцій, що живлять Петровський, Кіровський і Ленінський райони. В 21.50 енергетикам вдалося відновити роботу 25 ТП в Петровському районі і 25 ТП, що обслуговують споживачів селища шахти імені Абакумова.

Через відсутність електропостачання не працює Південний водовузол. Знеструмлено хлібозавод №14 і молокозавод у Кіровському районі.

В результаті артобстрілу в центрі міста 14 серпня пошкоджено будівлю Донецького обласного краєзнавчого музею, експонати не постраждали.

Пов`язані новини