За словами очільника комітету Верховної Ради з питань національної безпеки Сергія Пашинського, за останні 2,5 роки під час пожеж на складах боєприпасів було знищено снарядів на загальну суму понад 2 мільярди доларів.

Про це Пашинський заявив під час погоджувальної ради 16 жовтня.

«Офіційно інформую, що за останні два з половиною роки, починаючи зі Сватово і закінчуючи Ічнею, знищено боєприпасів більше ніж на 2 мільярди доларів», — заявив Пашинський.

При цьому, за його словами, у проекті бюджету на наступний рік уряд не передбачив коштів на модернізацію складів з боєприпасами, в той час як на дотації аграріям уряд заклав більш ніж 5 мільярдів гривень.

Зазначимо, що за словами міністра закордонних справ України Павла Клімкіна, уряд домовляється з НАТО щодо запровадження ширшої програми допомоги для посилення безпеки військових складів.

Нагадаємо, вночі 9 жовтня стало відомо про вибухи на території складу боєприпасів поблизу селища Дружба Ічнянського району Чернігівської області.

Генеральний штаб ЗСУ заявив про відсутність постраждалих і поранених унаслідок вибухів на складі боєприпасів поблизу селища Дружба Чернігівської області.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ На Чернігівщині евакуювали понад 12 тисяч людей через вибухи на складі боєприпасів: що відомо

СБУ назвала три версії пожежі на складі боєприпасів. Основна з них — вчинення диверсії з проникненням на територію складів диверсійної групи, друга — порушення правил пожежної безпеки чи зберігання боєприпасів і третя — навмисний підпал чи підрив з метою приховування нестачі бойових припасів

Генпрокурор заявив, що після допиту військовослужбовців, які проходять свідками у справі щодо пожежі на складі боєприпасів на Чернігівщині, версія про можливу недбалість відпала.

Поділитись: