Запальну суміш у вітрину київського магазину Roshen кинув учасник екстремістської організації «Білі балаклави», яка, за даними Служби безпеки, планувала зірвати вибори в Україні.

Як повідомили в поліції, підозрюваний у підпалі магазину Roshen — «активний учасник численних вуличних акцій, які відбуваються у місті Києві, і є членом радикальної екстремістської організації, керівник якої затриманий СБУ і знаходиться в СІЗО».

«Метою цієї організації була дестабілізація ситуації у столиці та зрив виборів. Зараз із ним проводять першочергові слідчі дії. Також є підстави вважати, що він причетний до нічного підпалу магазину на Оболоні. Збирається доказова база», — сказав начальник столичної поліції Андрій Крищенко.

Як повідомляє «Інтерфакс-Україна», йдеться про організацію «Білі балаклави», лідер якої — Євгеній Моренець — перебуває в СІЗО. 

Нагадаємо, 18 березня поліція затримала чоловіка, який кинув запальну суміш у вітрину київського Roshen.

Удень 18 березня чоловік кинув невідому речовину в бік вітрини магазину Roshen на Хрещатику, унаслідок чого спалахнула пожежа. Ніхто не постраждав, працівники загасили її ще до приїзду пожежників.

17 березня схожа ситуація трапилася в магазині Roshen в Оболонському районі Києва. У магазин кинули невідому речовину, після чого спалахнула пожежа. Її вилучили та передали на експертизу. Поліція відкрила провадження за статтею умисного пошкодження майна.

Поділитись: