Про це йдеться у «досьє» на новообраного президента США від особи, яка називає себе колишнім агентом британської розвідки

В обмін на злам електронної пошти керівника виборчого штабу кандидатки у президенти США Гілларі Клінтон, Дональд Трамп мусив погодитися відвернути увагу від російської агресії в Україні.

Про це йдеться у «досьє» на новообраного президента США від особи, яка називає себе колишнім агентом британської розвідки, опублікованого Buzzfeed.

«Російський режим стояв за останнім витоком бентежних електронних листів Демократичного національного комітету до платформи WikiLeaks. В обмін на це команда Трампа погодилась відсторонитися від російського вторгнення в Україну, як частини кампанії, і зайнятись оборонними обов’язками США і НАТО у Балтії та Східній Європі, щоб відвернути увагу від України», — йдеться у «досьє».

Витяги з «досьє» на Трампа, опублікованого Buzzfeed

Також «досьє» зазначає і про деякі інші взаємини Трампа з російською владою. Один із епізодів розповідає про використання персоналу Трампа для вивідання його особистих таємниць заради збору «компромату» на майбутнього американського президента.

Зазначається, що Трамп зняв президентський номер готелю Ritz Carlton, в якому зупинялися Барак та Мішель Обама під час візиту до Росії, і буцімто «осквернив» його.

«Він осквернив ліжко, в якому ті спали, запрошуючи велику кількість повій для влаштування «золотого дощу» (сексуальної практики, під час якої один з партнерів мочиться на іншого — прим. ред.). Готель був підконтрольний ФСБ і мав безліч мікрофонів та прихованих камер у всіх головних кімнатах», — йдеться у «досьє».

Витяги з «досьє» на Трампа, опублікованого Buzzfeed

Раніше повідомлялося, що Трамп назвав це «досьє» брехнею.

Нагадаємо, розвідці США відомо про наявність у Росії компромату на Трампа. Про це розповів телеканал CNN з посиланням на кількох офіційних осіб, ознайомлених зі змістом доповіді.

Поділитись: