Сукупні статки людства за рік зросли на 4,6% та сягнули 317 трильйонів доларів. При цьому, на Землі зросла кількість людей, які володіють 1 мільйоном доларів і більше — їхня кількість збільшилась на 5,79% та склала 42,15 мільйона осіб.

Згідно з дослідженням швейцарського банку Credit Suisse, загальні статки, якими володіють жителі Землі, наразі складають 317 трильйонів доларів, таким чином за рік вони зросли на 14 трильйонів доларів. Найбільше статки зростали у США та Китаї, в той час, як найбагатшими виявилися мешканці Швейцарії та Австралії. Зокрема, в середньому кожен житель Швейцарії володіє 530,2 тисячами доларів, а австралієць — 411,6 тисячами доларів.

Крім цього, у Credit Suisse повідомили про зменшення нерівності у доходах мешканців світу. Так, за даними дослідження, 90,5% людей світу сукупно володіють 15,8% світового багатства або 50,4 трильйонами доларів. Водночас, минулого року цей показник складав 40 трильйонів доларів.

За прогнозами банку, у найближчі 5 років сукупні статки жителів Землі зростуть на 26%, а кількість мільйонерів у світі збільшиться до 55 мільйонів осіб.

Зазначимо, що найбагатшою людиною світу наразі залишається засновник Amazon Джефф Безос, чиї активи оцінюють у 150 мільярдів доларів.

Поділитись: