Фото: Василь Пехньо/Громадське
У Києві в парку Шевченка близько 300 людей вийшли на мітинг за проведення виборчої реформи. Про це повідомляє кореспондент Громадського.

 Більшість присутніх прийшли з прапорами політичних партій: «Нродного руху України», «Громадянської позиції», «Аграрної партії» та ВО «Свободи». З партійною символікою — переважно люди пенсійного віку.

На запитання журналіста Громадського про мету цього мітингу компанія людей з прапором Аграрної партії відповіла: «Ну, це ж Аграрна партія. Тому стоїмо за землю!».

З парку Шевченка колона учасників мітингу пішла до Майдану Незалежності.

Народний депутат з руху «Хвиля» Віктор Чумак заявив, що половина цього мітингу — проплачена.

«Очевидно, по завершенню сьогоднішнього мітингу треба буде робити висновки, як надалі проводити мітинги за виборчу реформу», — сказав депутат.

Зі свого боку координатор руху «Чесно» Микола Виговський назвав цей захід не мітингом за виборчу реформу, а «радянським суботником».

«Ми припиняємо коаліцію за виборчу реформу. Тому що багато партій, які прийшли сюди за виборчу реформу, насправді влаштували радянський суботник. Надалі ми будемо діяти силами громадського середовища та тих партій, які по-справжньому зацікавлені у зміні виборчої системи», — заявив він.

Раніше під Верховною Радою вимагали ухвалити Виборчий кодекс.та зміни до законодавства, які передбачають відкриті регіональні партійні списки та скасовують мажоритарну виборчу систему.

Поділитись: