За сьогодні з Дебальцевого та декількох населених пунктів розташованих поруч вивезли 753 людини, серед них 83 житини та троє людей, які не могли пересуватися самостійно.

Про це повідомила прес-служба Кабінету міністрів України.

«Наразі людей доправлено до транзитних пунктів на залізничних вокзалах міст Слов’янськ та Костянтинівка. Укрзалізницею  виділено додаткові поїзди і вже сьогодні частина людей безкоштовно буде відправлена до Києва. Перший потяг прибуде цієї ночі, інший - завтра у першій половині дня. Після остаточного визначення з подальшим переміщенням, людей буде доставлено до інших регіонів  України, де їм буде надано  тимчасове житло, а також забезпечено допомогу та підтримку у вирішенні  соціально-побутових питань», – йдеться у повідомленні.

Як повідомляють в уряді, всього з 28 січня по 6 лютого з міст Авдіївка, Дебальцеве і поруч розташованих населених пунктів вивезено вже вивезено 3 876 осіб.

/ UPD: За уточненими даними, які опублікувала Донецька обласна адміністрація, з Дебальцевого та прилеглих населених пунктів сьогодні евакуювали 874 людини.

/фото Радіо.Свобода

Поділитись: