УКРАЇНА

За участь в АТО Аваков обіцяв індульгенцію «Беркуту» — обвинувачений у розстрілах Небесної сотні

21 лютого, 2017 21:30
УКРАЇНА/За участь в АТО Аваков обіцяв індульгенцію «Беркуту» — обвинувачений у розстрілах Небесної сотні
Зберегти
Вигляд
Навесні 2014 року міністр Аваков зустрічався із керівниками підрозділів «Беркуту» з різних областей.

Навесні 2014 року міністр Аваков зустрічався із керівниками підрозділів «Беркуту» з різних областей.

Він запропонував «беркутівцям» поїхати в зону бойових дій на сході України в обмін на те, що проти них не буде порушено кримінальних справ за події часів революції гідності.

Про це в ексклюзивному інтерв’ю Громадському розповів Олег Янішевський – підполковник міліції, екс-заступник командира київського полку «Беркут».

«Командир прийшов з цієї зустрічі і доніс до особового складу, що ось є така ситуація. Якщо не погодимось — будуть непереливки. І щоб запобігти переслідуванням підрозділ поїхав в АТО» - розповів підполковник міліції.

Громадське раніше зверталось до міністра внутрішніх справ Арсена Авакова, аби отримати коментар щодо подій весни 2014 року, але він не знайшов часу з нами поспілкуватись.

Янішевський вже півтора року перебуває в СІЗО. Його обвинувачують у розстрілі 48 людей на вулиці Інститутській 20 лютого 2014.

Затримали його в червні 2015 року, а все літо 2014 він воював на Донбасі, як і частина його підрозділу. За участь в АТО він отримав статус учасника бойових дій.

Про те, що саме Янішевський і його підрозділ робив 20 лютого на Інститутській, хто винен у вбивстві людей та про що шкодує екс-заступник командира кївського полку «Беркут» — сьогодні в ефірі Громадського о 22:30.

Пов`язані новини