В період святкування третьої річниці Революції Гідності 21-22 листопада рівень терористичної загрози буде підвищеним

В період святкування третьої річниці Революції Гідності 21-22 листопада рівень терористичної загрози буде підвищеним, тому правопорядок по всій Україні забезпечуватимуть близько 15 тисяч правоохоронців.

Про це заявив радник голови МВС України Зорян Шкіряк у мережі Facebook.

«На жаль, за оперативною інформацією, російські спецслужби та внутрішні антидержавні, деструктивні сили не полишають намірів здійснення провокацій в святий для кожного патріота Украіни день - День Гідності і Свободи. Не виключено, що для здійснення провокативних дій може використовуватись патріотична риторика і гасла. Будьмо уважні!», — написав він.

За його переконанням, правоохоронці цілковито готові до будь-яких викликів і не допустять провокацій — реакція на них буде «жорсткою і адекватною».

Наразі МВС із СБУ проводять контртерористичні заходи з метою недопущення провокативних дій в місцях масового скупчення людей.

За словами Шкіряка, всього до охорони громадського порядку в період 21-22 листопада у Києві буде залучено 6000 правоохоронців, а на територіі всієі Украіни близько 15 000. Це будуть спецпідрозділи Нацполіції і Нацгвардії, кінологічна служба, а також оперативний резерв МВС, який буде задіяний у разі позаштатних ситуацій.

В місцях проведення заходів і місцях масового скупчення людей 21 листопада будуть встановлені рамки с металошукачами, наряди поліцейських з металодетекторами, працюватимуть кінологи та оперетивники в цивільному. 

Всього заходи посиленої безпеки триватимуть до 25 листопада.

Раніше повідомлялося, що в Києві через заплановані масові заходи 21 листопада на центральних вулицях буде обмежено рух транспорту.

Поділитись: