Економіка

Заборона на ввезення товарів з РФ набула чинності

Економіка/Заборона на ввезення товарів з РФ набула чинності
Зберегти
Вигляд

З 10 січня діє заборона на ввезення групи товарів з Російської Федерації. Відповідна постанова Кабміну №1147 від 30 грудня 2015 розміщена на сайті уряду.

Заборона на ряд товарів з РФ запроваджена Кабміном у відповідь на російське ембарго.

«Заборонити до 5 серпня 2016 ввезення на митну територію України товарів, що походять з Російської Федерації», - йдеться в документі.

У постанові уточнюється, що заборона втрачає чинності 5 серпня або після скасування заборони ввезення на митну територію РФ українських товарів сільськогосподарського призначення, продукції та сировини.

Зокрема, до переліку заборонених продуктів потрапили: м'ясо великої рогатої худоби, м'ясо птахів, риба і ракоподібні, харчові суміші або готові продукти з тваринних і рослинних жирів, карамель, кондитерські вироби, шоколад, продукти дитячого харчування, печиво, вафлі, хлібобулочні і борошняні вироби, кондитерські вироби, пиво, спирт етиловий, горілка, корм для собак, сигарети з фільтром, поверхнево-активні органічні речовини, інсектициди, гербіциди, оболонки штучні для ковбасних виробів, обладнання для залізниць або трамвайних шляхів, локомотиви дизель-електричні.

Нагадаємо, що Кабінет Міністрів затвердив перелік заборонених для ввезення в Україну російських товарів 30 грудня.

4 січня РФ припинила транзит товарів з України.

Пов`язані новини