Війна

Заборона руху вантажів на Донбасі діятиме до повернення захоплених бойовиками підприємств — Порошенко

15 березня, 2017 18:37
Війна/Заборона руху вантажів на Донбасі діятиме до повернення захоплених бойовиками підприємств — Порошенко
Зберегти
Вигляд
Заборона на перевезення товарів у зоні бойових дій на Донбасі діятиме до повернення бойовиками захоплених підприємств під юрисдикцію України.

Заборона на перевезення товарів у зоні бойових дій на Донбасі діятиме до повернення бойовиками захоплених підприємств під юрисдикцію України.

Про це заявив президент України Петро Порошенко під час засідання Ради національної безпеки та оборони України.

У той же час Порошенко зазначив, що винятком під час блокади повинні стати лише гуманітарні вантажі.

Нагадаємо, 15 березня РНБО заборонила рух вантажів через лінію зіткнення на Донбасі.  Кабінету Міністрів України доручено невідкладно розробити і запровадити план заходів із забезпечення функціонування паливно-енергетичного і металургійного комплексу України, проаналізувати негативний вплив на економіку та бюджет країни та вжити заходи щодо їх мінімізації.

1 березня у «ДНР» та «ЛНР» заявили про «націоналізацію» усіх українських підприємств. А 2 березня в «ДНР» опублікували список із 43 «націоналізованих» підприємств.

3 березня ватажок бойовиків самоназваної «ДНР» Олександр Захарченко заявив про «оголошення блокади Києву».

5 березня в Адміністрації президента України заявили, що проти можливих «власників» «націоналізованих» бойовиками підприємств можуть ввести санкції ЄС.

Крім того, заступник глави Адміністрації президента України Костянтин Єлісєєв в інтерв'ю Громадському розказав, «блокада Донбасу» заважає введенню нових санкцій ЄС.

Підписуйтесь на наш канал в Telegram

Пов`язані новини