Український шоумен, сценарист і продюсер серіалу «Свати» Володимир Зеленський звернувся до Служби безпеки через заборону одному з провідних акторів стрічки Федору Добронравову в’їзду в Україну.

Український шоумен, сценарист і продюсер серіалу «Свати» Володимир Зеленський звернувся до Служби безпеки через заборону одному з провідних акторів стрічки Федору Добронравову в’їзду в Україну.

Відповідне відео він опублікував у Facebook.

«Жодного зв’язку немає між Добронравовим і тисячею людей, які працювали над проектом останні 15 років. Серіал люблять мільйони. І якщо зараз задача СБУ та всіх наших комітетів — просто забрати серіал у людей, — то ви так і скажіть», — заявив Зеленський.

Він додав, що «Свати» є українським серіалом, яким був вигаданим саме ним та його колегами, профінансований та зроблений українцями.

«Якщо комусь не подобається слово «свати», вам ближче слово «куми», — ви спочатку поборіть своє «кумівство». Ви боретеся з тим, що людей об’єднує. Якщо ви СБУ — турбуйтесь про безпеку України. А від «Сватів» поки жодна людина не повісилася», — сказав шоумен.

Зазначимо, що пізніше на заяву Зеленського відреагувала сама речниця СБУ Олена Гітлянська. Вона наголосила, що СБУ не має повноважень забороняти жодного фільму чи серіалу.

«Можу особисто від себе погодитись з обуренням відомого шоумена. На жаль, сьогодні найбільшу цікавість преси становлять саме питання заборони в’їзду російських співаків та акторів. Водночас, хочу зауважити, що Служба безпеки не має повноважень забороняти жодного фільму чи серіалу. Це виключна компетенція Мінкульту», — написала вона у Facebook.

Нагадаємо, що Служба безпеки заборонила в'їзд російському актору Федору Добронравову. Речниця СБУ заявила, що актор відвідував Крим та «підтримував публічно анексію півострова». Він відомий ролями у російських серіалах та, зокрема, в українському серіалі «Свати».

У минулому році Держприкордонслужба заборонила в’їзд до України двом акторам серіалу «Свати».

Поділитись: