Київська міська рада затвердила нові правила користування столичним метрополітеном, згідно з якими жебракам, агітаторам, людям у нетверезому стані та неохайному одязі будуть забороняти вхід в метро.

За нові правила проголосували 62 депутати Київської міської ради.

Так, у метро заборонили жебракувати, розклеювати рекламу, займатися агітацією, здійснювати підприємницьку діяльність, гучно вмикати музику та грати на музичних інструментах. Також заборонили проводити масові заходи на станціях метро.

Водночас пасажирам із вадами зору дозволили їздити з собакою-поводирем, яка повинна мати нашийник, намордник, спеціальне посвідчення та пройти навчання в умовах метрополітену.

Згідно з правилами, пасажири метро зобов’язані мати охайний зовнішній вигляд, бути в одязі, що не має специфічного або неприємного запаху. Вхід в метро буде заборонений частково одягненим пасажирам, а також без взуття, або в спідній білизні.

У попередніх правилах, які чинні на сьогодні, йшлося лише про заборону на перебування в метрополітені без взуття. Попередні правила Київрада затвердила у 1995 році.

Поділитись: