Фото: Сергій Мокрушин
Частину паркану будівництва на Андріївському узвозі планують демонтувати 9 листопада. Про це у коментарі Громадському повідомив начальник управління контролю за благоустроєм КМДА Тарас Панчій.

За його словами, таким чином буде відкрито вулицю Фролівську. Демонтаж частини паркану запланована на 10:00.

Чиновник додав, що далі вирішуватиметься питання щодо демонтажу будівельного крану, який фактично працює над пішоходною зоною Андріївського узвозу.

Панчій також зауважив, що дозвіл Державної архітекторно-будівельної інспекції на будівництво за адресою Андріївский узвіз 14—16 анульовано, але це рішення оскаржується в суді і призупинене, чим наразі користується забудовник.

Наприкнці 2016 року на Андріївському узвозі, зокрема на вулиці Фролівській, почали незаконне будівництво багатоповерхівки.

За даними ЗМІ, відповідальна за будівництво — одеська компанія «КАДОР ГРУП» запланувала зведення на вулиці 30-поверхвого будинку, «прикриваючись міжнародною мережею готелів».

У червні 2018 року Київміськрада підтримала загальноміську ініціативу щодо розірвання договору оренди земельної ділянки з орендарем через порушення умов договору, якщо забудовник не врахує зауваження київської влади.

Однак забудовник і компанія замовник будівництва проігнорували рішення влади і продовжили будівництво.

Поділитись: