Густий дим майже розсіявся після вибуху на території забудови на Андріївському узвозі
Фото: Громадське
На території забудови на Андріївському узвозі прогриміли три вибухи.

Як повідомляє кореспондентка Громадського, невідомі кинули невизначені предмети, після чого прогриміли три послідовних вибухи.

Поліція перекрила доступ до території будівництва та зазначає, що з'ясовує всі обставини.

Дим був густим та мав неприємний запах, зазначила кореспондентка Громадського.

Присутні протестувальники, які виступають за скасування будівництва на Андріївському узвозі, назвали вибухи провокацією.

Зазначимо, 9 листопада на Андріївському узвозі зносять частину паркану будівництва.

О 15:15 Громадському в поліції повідомили, що жодної інформації про вибухи не надходило. Й поліція жодною інформацією не володіє.

Начальниця відділу комунікацій Оксана Блищик зазначила агентству «Інтерфакс», що на територію забудови хтось кинув петарди.

«Хтось кинув петарди. Вибухів не було, там будівництво, ехо», — сказала Блищик.

Поліція під час демонтажу паркану на території забудови на Андріївському узвозі
Фото: Громадське

Як зазначив раніше Громадському начальник управління контролю за благоустроєм КМДА Тарас Панчій, після знесення частину паркану будуть вирішувати питання щодо демонтажу будівельного крану, який фактично працює над пішоходною зоною Андріївського узвозу.

Наприкнці 2016 року на Андріївському узвозі, зокрема на вулиці Фролівській, почали незаконне будівництво багатоповерхівки.

За даними ЗМІ, відповідальна за будівництво — одеська компанія «КАДОР ГРУП» запланувала зведення на вулиці 30-поверхвого будинку, «прикриваючись міжнародною мережею готелів».

У червні 2018 року Київміськрада підтримала загальноміську ініціативу щодо розірвання договору оренди земельної ділянки з орендарем через порушення умов договору, якщо забудовник не врахує зауваження київської влади.

Однак забудовник і компанія замовник будівництва проігнорували рішення влади і продовжили будівництво.

Поділитись: