УКРАЇНА

У Києві на Осокорках через забудову сталася сутичка з поліцією за участі Нацдружин

28 липня, 2018 14:46
УКРАЇНА/У Києві на Осокорках через забудову сталася сутичка з поліцією за участі Нацдружин
Зберегти
Вигляд
Під час сутичок біля забудови на території екопарку «Осокорки» у Києві поліція затримала близько 4 представників «Національних дружин».

Під час сутичок біля забудови на території екопарку «Осокорки» у Києві поліція затримала близько 4 представників «Національних дружин».

Люди, які прийшли до території будівництва, виступають проти забудови і називають її незаконною. Як повідомило Громадському джерело, поліція затримала на місці події близько 10 людей, більшість відпустили на місці, а 4 доправили до відділку.

«Національні дружини» також повідомили у Facebook про те, що є затримані і закликали людей йти до Дарницького відделення поліції.

Також на сторінці організації у Facebook події на Осокорках стрімили наживо.

Судячи з відео, на місці були присутні і громадяни, які протестують проти забудови. Під час сутички, паркан, який огорожував територію будівництва, зруйнували. 

Пізніше Національні дружини опублікували фото та повідомили, що їхніх учасників, а також місцевих мешканців та представників Національного корпусу побила поліція.

Пізніше радкальне угруповання С14 опублікувало у своєму Telegram-каналі інформацію про те, що затриманих відпустили.

Фото: Скріншот Telegram-канал С14 

Як повідомлялося раніше, 16 травня у Києві на Осокорках сталися  сутички між представниками «Національного корпусу», «Національних дружин» та охоронною службою забудовника.

За словами одного з керівників «Національного корпусу» Сергія Філімонова, тоді представники «Нацкорпусу» «прийшли на допомогу місцевим мешканцям», які довгий час протестують проти будівництва житлового масиву «Патріотика».

 

Пов`язані новини