Життя

Задзеркалля: колишні противники

Життя/Задзеркалля: колишні противники
Зберегти
Вигляд

«Задзеркалля» – цикл інтерв’ю з людьми, які змогли змінити свою думку, спромоглися зрозуміти іншого, прийняли важливе для себе рішення. Іноді - із загрозою для життя.

Перший герой циклу – військовослужбовець Дмитро. Чоловік у травні 2013 року став контрактником Внутрішніх військ України. І вже у грудні його доправили у Київ, охороняти порядок на вулицях столиці під час подій на Майдані. Після першої ротації, в січні, Дмитрові надійшов наказ знову вирушати до Києва. Він відмовився, попри погрози керівництва.

Від червня 2014 року Дмитро ніс службу в зоні АТО. Чоловік пройшов не одну гарячу точку, пліч-о-пліч із добровольцями захищав Україну, незважаючи на суперечливі дії командування, сумнівний стан техніки та те, що під час Майдану стояв по інший бік барикад. За останні два роки він не раз відчув, що таке робити усвідомлений вибір та в будь-яких умовах залишатися людиною. 

Його досі турбують наслідки контузії, але Дмитро продовжує працювати у військовій частині, він проводить заняття для молодих бійців.

Пов`язані новини