Життя / Спорт

Захисник «Шахтаря» Ракицький перейшов до петербурзького «Зеніту»

«Шахтар»
Життя/Спорт/Захисник «Шахтаря» Ракицький перейшов до петербурзького «Зеніту»
Зберегти
Вигляд
lead
Центральний захисник донецького «Шахтаря» та збірної України Ярослав Ракицький перейшов до санкт-петербурзького «Зеніту».

Про це повідомили в прес-службі «Шахтаря».

У «Зеніті» заявили, що підписали контракт із Ракицьким на 3,5 роки. У російському клубі український захисник буде грати під 44-м номером. Саме під цим номером за «Зеніт» виступав інший українець — Анатолій Тимощук.

В інтерв'ю офіційному сайту «Зеніту» Ракицький розповів, що його рідний батько вже понад 20 років живе в Санкт-Петербурзі.

«Я дуже щасливий прямо зараз. Я перейшов з однієї топ-команди, з «Шахтаря», в іншу топ-команду — «Зеніт». Буду робити все, що від мене залежить, і викладатися на полі на всі сто відсотків заради команди. Щоб команда завжди вигравала», — прокоментував свій трансфер українець.

За інформацією видання «Спорт-Экспресс», за перехід українського захисника «Зеніт» заплатив «Шахтарю» 10 мільйонів євро, ще 2 мільйони «гірники» можуть отримати у вигляді бонусів за успішні виступи гравця. Також видання стверджує, що зарплата Ракицького становитиме 2,5 мільйона євро на рік.

Більше про:
# Шахтар
# футбол
Пов`язані новини