Двоє підозрюваних у вбивстві чотирьох морських піхотинців під Широкиним зізнались у скоєному. Попри це у справі призначено 8 видів експертиз.

Двоє підозрюваних у вбивстві чотирьох морських піхотинців під Широкиним зізнались у скоєному. Попри це у справі призначено 8 видів експертиз.

Про це Громадському повідомив речник Генпрокуратури Андрій Лисенко.

«Зараз двоє людей затримані, вони зізнались у вчиненому. З ними зараз проводять допити. Вони сказали, що зробили це на підгрунті позастатутних відносин», — сказав Лисенко.

Водночас, що саме стало причиною, за якою військовослужбовці убили морських піхотинців — Лисенко не уточнив.

«Поки що це встановлюють на допиті... Ми призначили 8 експертиз, щоб з'ясувтаи всі обставини смерті піхотинців. Це і судово-медичні, і хімічні, і молекулярно-генетичні експертизи. Зараз двом затриманим готується підозра», — додав він.

Речник ГПУ пояснив, що від вогнепальних поранень загинули четверо військових. Затримані намагались спалити особисті речі на місці злочину, аби приховати сліди, але їм завадили це зробити.

«На 1 лінії оборони постійно проводиться перевірка особового складу, і коли командири намагались вийти на зв' язок з бійцями, а ті не відповідали — одразу ж почали їх шукати. Знайшли їхні тіла, а також помітили вогонь», — підкреслив Лисенко.

За даними прокуратури, і вбиті, і затримані були з одного підрозділу. Вони виконували завдання поблизу Широкиного на першій лінії оборони. Тіла були знайдені в одній з будівель в Широкиному. Ця будівля слугувала місцем тимчасово розташування службовців.

«Поки що назвати імена вбитих і звання ми не можемо, питання дуже чутливе, і стосується також і рідних загиблих», — сказав він.

Лисенко також не підтвердив інформацію про те, що затримані були в стані алкогольного сп'яніння. «Це чутки в медіа», — підсумував речник ГПУ.

Нагадаємо, 15 лютого стало відомо про загибель військовослужбовців окремої бригади морської піхоти. Їх виявили у будинку, в якому вони тимчасово проживали. Згодом у ГПУ повідомили кількість загиблих бійців і зазначили, що підозрювані у вбивстві затримані.

Поділитись: