УКРАЇНА

Загиблий підполковник Морміль став випадковою жертвою вибуху в Києві — МВС

26 жовтня, 2017 15:52
УКРАЇНА/Загиблий підполковник Морміль став випадковою жертвою вибуху в Києві — МВС
Зберегти
Вигляд
Михайло Морміль був колишнім співробітником МВС, а в старшого сержанта поліції Руслана Кушніра залишилася маленька дитина й вагітна дружина.

Михайло Морміль, загиблий увечері 25 жовтня внаслідок вибуху в Києві, був колишнім співробітником МВС. В іншого загиблого — старшого сержанта поліції Руслана Кушніра — залишилася маленька дитина й вагітна дружина.

Про це повідомляє прес-служба Міністерства внутрішніх справ.

 

«Підполковнику міліції Михайлові Мормілю було лише 36 років. Він закінчив Національну академію внутрішніх справ у 2003-му. Працював слідчим у Шевченківському райвідділку. У МВС працював з 2006 року. Неодноразово заохочувався відзнаками міністерства. До 2015-го був співробітником Юридичного департаменту МВС. Після звільнення займався приватною юридичною практикою», — ідеться в повідомленні.

У МВС уточнюють, що Морміль став випадковою жертвою теракту. Він повертався додому, коли стався вибух.

Інший загиблий, який охороняв депутата Мосійчука, 31-річний Руслан Кушнір, проходив службу на посаді поліцейського полку поліції особливого призначення міста Києва. У нього залишилася маленька дитина й вагітна дружина.

Увечері 25 жовтня в Солом’янському районі Києва біля телеканалу «Еспресо» стався вибух. Тоді ж прес-служба депутата Мосійчука повідомила про замах на нього. 

Про головні подробиці вибуху в Києві читайте в онлайн-добірці Громадського.

Також унаслідок вибуху травмовані троє людей: депутат від «Радикальної партії» Ігор Мосійчук, політолог Віталій Бала та місцева мешканка, що проходила повз місце вибуху.

Більше про:
# виБух у києві
Пов`язані новини