Життя

Загинув боєць ДУКу з позивним «Танк»

Життя/Загинув боєць ДУКу з позивним «Танк»
Зберегти
Вигляд

В Пісках загинув боєць 5-го батальйону Добровольчого українського корпусу «Правий сектор» Микола Флерко з позивним «Танк». Про це у FB повідомив Валерій Чоботар.

«З фронту прийшла сумна звістка... Загинув Друг Танчик, взагалі він був Танк але його так всі любили що називали Танчиком. На жаль про нього не буде гудіти ні ФБ ні ЗМІ, крім сім’ї і побратимів його мабуть ніхто і не знає, він воював у 2 штурмовій роті, хлопець з золотими руками і золотим сердцем, кілька тижнів назад рота Барса вирішила покозачитись, майже всі повистригали чуби, вистригав я і Танчикові чуба. Спи спокійно Козаче!» - написав він.

За інформацією журналіста Андрія Цаплієнка, «Танк» загинув від міни, яка прилетіла від бойовиків.

Комбат «Чорний» казав: «Якщо «Танчик» не зможе зробити, то ніхто не зможе». А сміливості разом з почуттям гумору у нього вистачало на цілий батальйон. Це фото було зроблене у січні. Комбат «Чорний», «Танчик», я і комроти «Барс». Стоїмо якраз навпроти машини, яку щойно полагодив «Танчик». Вона за спиною у фотографа, її не видно. Понівечений, старенький «шістдесят шостий». Тоді теж десь насипали, але була ще надія, що наші відіб’ють аеропорт», - пригадує Цаплієнко.

 

/фото з FB Андрія Цаплієнка і Олександра Клименка

Пов`язані новини