УКРАЇНА

Заява Путіна є натяком на відмову від Мінських угод — російський журналіст

УКРАЇНА/Заява Путіна є натяком на відмову від Мінських угод — російський журналіст
Зберегти
Вигляд

Заява президента РФ Владіміра Путіна про «терор української влади в Криму» є натяком на відмову від виконання Мінських угод у форматі «нормандської четвірки».

Про це в ефірі Громадського заявив російський журналіст і оглядач телеканалу «Дождь» Константін фон Еггерт.

«Я думаю, що це початок процесу відмови від Мінських угод у форматі «нормандської четвірки». Поки що це лише натяк, тому що Путін сказав, що у майбутньому він хотів би бачити від США якогось тиску та впливу на Київ, чи, як він сказав, агентуру Вашингтону», — сказав Еггерт.

Путін звинуватив Україну «в терорі»

Владімір Путін заявив, що українська влада «перейшла до практики терору» i назвав «безглуздою» заплановану зустріч «нормандської четвірки». Так він прокоментував заяву ФСБ про запобігання терактам в анексованому Криму, які нібито готувала українська розвідка.  Також Путін повідомив про 2 загиблих силовиків ФСБ.

У свою чергу, президент України Петро Порошенко заявив, що звинувачення російською стороною України у тероризмі та диверсіях на території окупованого Криму є безглуздими та цинічними.

Раніше ФСБ заявило про затримання співробітників Головного управління розвідки Міноборони України, зокрема, нібито, Євгена Панова. 

Російське агентство «РИА-Новости» із посиланням на джерела повідомило, що в окупованому Криму затримали сім українців за підозрою «в підготовці теракту». Генштаб Збройних сил України називає заяви ФСБ провокацією.  

Пов`язані новини