Війна

Заяви ФСБ про українських розвідників у Криму є провокацією – Генштаб

Війна/Заяви ФСБ про українських розвідників у Криму є провокацією – Генштаб
Зберегти
Вигляд

Речник Генштабу Збройних сил України Владислав Селезньов назвав провокацією заяви ФСБ про діяльність українських диверсійно-розвідувальних груп в окупованому Росією Криму.

За словами Селезньова, інформація про затримання співробітників Головного управління розвідки Міноборони України на території півострова не відповідає дійсності, передає «Крим.Реалії».

«Ці події почали розвиватися від ранку 7 серпня, і буквально відразу у соцмережах на території окупованого Криму з’явилися повідомлення, що нібито з української сторони якісь диверсійно-розвідувальні групи проникли на територію окупованого Криму і виконували якісь завдання. Ми відразу відреагували на це, поінформувавши, що ЗСУ перебувають у визначених районах, на визначених опорних пунктах і виконують завдання у плановому порядку, і будь-які заяви такого змісту є провокаційними», – сказав Селезньов.

Також на заяву ФСБ відреагувало Міністерство оборони України. «Подібні заяви з боку ФСБ є нічим іншим, як спробою виправдати передислокацію та агресивні дії військових підрозділів Російської Федерації на території тимчасово окупованого півострову», — йдеться у повідомленні.

Раніше ФСБ заявила про запобігання терактам в анексованому Криму, які нібито готувала українська розвідка. Також повідомлялося про затримання «організатора терактів» і ліквідацію «агентурної мережі Головного управління розвідки Міністерства оборони Збройних сил України». Також 

7 серпня російська влада із невстановлених причин призупинила здійснення пропускних операцій громадян та транспортних засобів на адмінмежі з анексованим Кримом.

У деяких району Криму 7 серпня почали встановлювати блокпости. На питання людей, на якій підставі проводиться огляд, силовики заявили про нібито «прорив на кордоні», маючи на увазі адмінкордон анексованого Криму.

Пов`язані новини