Життя

Захоплення будівлі поліції в Єревані назвали терактом

Життя/Захоплення будівлі поліції в Єревані назвали терактом
Зберегти
Вигляд
lead

Служба національної безпеки Вірменії назвала терактом захоплення будівлі поліції в Єревані. Про це повідомляють «Новини Вірменії».

Станом на 17:00 озброєна група продовжує утримувати в заручниках 6 співробітників поліції, наполягаючи на звільненні координатора вірменської опозиційної ініціативи «Установчий парламент» Жирайра Сефіляна.

«На даний момент в рамках переговорів представники повноважних державних органів намагаються переконати терористів утриматися від подальших кроків, що загрожують життю і здоров'ю людей, звільнити заручників, скласти зброю і здатися без опору владі», — йдеться в повідомленні.

Як наголошується, підрозділи спеціального призначення, що знаходяться на місці, продовжують залишатися в стані бойової готовності, проте наказу про штурм або інших активних дій вони не отримували.

Нагадаємо, вранці 17 липгя група озброєних осіб захопила будівлю управління поліції і внутрішніх військ в районі Еребуні на околиці Єревана.

Пізніше із захопленої будівлі поліції в Єревані спецназ звільнив двох заручників.  Під час захоплення загинув один поліцейський, двоє отримали поранення.

Пов`язані новини