УКРАЇНА

Захист кримського татарина Рамазанова оскаржив рішення про взяття під варту

29 січня, 2018 18:22
УКРАЇНА/Захист кримського татарина Рамазанова оскаржив рішення про взяття під варту
Зберегти
Вигляд
Адвокат Олексій Ладін направив апеляційну скаргу щодо взяття під варту Ісмаїла Рамазанова, якого на місяць помістили в СІЗО Сімферополя.

Адвокат Олексій Ладін направив апеляційну скаргу щодо взяття під варту Ісмаїла Рамазанова, якого на місяць помістили в СІЗО Сімферополя.

Також захист звернувся до прокуратури щодо побиття Рамазанова під час обшуку та затримання, повідомив журналіст Антон Наумлюк.

«Мій підзахисний повідомив, що співробітники ФСБ катували його, а також застосували психологічне насильство з метою примусити обмовити себе. 23 січня 2018 року близько 4:00 співробітники ФСБ проникли в житло Рамазанова і перед проведенням обшуку накинули на мого підзахисного куртку і нанесли йому безліч ударів…», — повідомив він.

За його словами, після обшуків силовики посадили Рамазанова у «Газель» і протягом тривалого часу били його. Зокрема, нанесли кілька ударів по спині, нирках, голові, в районі потилиці, по рукам і ногам, викручували пальці. Після затримання протягом двох діб йому не давали води та їжі, зазначив захисник.

Російські силовики прийшли до Рамазанова 23 січня. Чоловіка звинувачують у розповсюдженні екстремістських матеріалів через інтернет-радіо Zello. Окупаційний Сімферопольський райсуд вирішив тримати під вартою кримського татарина Ісмаїла Рамазанова до 21 лютого.

Пов`язані новини