Життя

Захист подав касацію на вирок Сенцова і Кольченка у Верховний суд Росії

Життя/Захист подав касацію на вирок Сенцова і Кольченка у Верховний суд Росії
Зберегти
Вигляд

Захист незаконно засуджених у Росії українців Олега Сенцова та Олесандра Кольченка оскаржив їхні вироки у Верховному суді Росії, повідомив адвокат Дмитро Дінзе, пише «Інтерфакс».

Дінзе зазначив, що скарга була направлена в суд через уповноваженого з прав людини в Росії, а в апараті омбудсмена йому підтвердили, що касація перенаправлена у Верховний суд Росії.

Раніше Верховний суд РФ залишив без змін вирок Сенцову та Кольченку.

Нагадаємо, 25 серпня військовий суд у Ростові-на-Дону засудив Олега Сенцова до 20 років колонії суворого режиму. Разом з ним суд Ростова засудив кримського активіста Олександра Кольченко до 10 років ув'язнення у виправній колонії суворого режиму.

Хлопців заарештували навесні 2014 року в Криму після анексії півострова Росією. Сенцов і Кольченко свою провину заперечують.

Правозахисний центр «Меморіал» визнав підсудних політв’язнями. Міжнародна правозахисна організація Amnesty International в Україні закликає Росію зняти обвинувачення проти Сенцова й Кольченка.

У Міністерстві закордонних справ України засудили вирок українцям. Підтримку Сенцову висловив також президент України Петро Порошенко.

/фото Громадське/

Пов`язані новини