Політика

Захист російського екс-міністра Улюкаєва оскаржив домашній арешт

Політика/Захист російського екс-міністра Улюкаєва оскаржив домашній арешт
Зберегти
Вигляд
Захист колишнього міністра економічного розвитку Росії Алєксєя Улюкаєва, обвинуваченого в отриманні хабара, оскаржив запобіжний захист у вигляді взяття під домашній арешт

Захист колишнього міністра економічного розвитку Росії Алєксєя Улюкаєва, обвинуваченого в отриманні хабара, оскаржив запобіжний захист у вигляді взяття під домашній арешт. Про це повідомляє «Интерфакс».

«Сьогодні нами була подана апеляційна скарга на постанову Басманного суду про домашній арешт Алєксєя Валєнтіновіча», — повідомив адвокат Тимофій Гриднев.

За його словами, захист просить апеляційну інстанцію — Мосміськсуд — скасувати рішення про домашній арешт екс-міністра і обрати йому більш м'який запобіжний захід.

Нагадаємо, 15 листопада Слідчий комітет Росії порушив кримінальну справу проти міністра економічного розвитку РФ Алєксєя Улюкаєва.

Його підозрюють в отриманні хабара у розмірі $ 2 млн за видану Мінекономрозвитку позитивну оцінку, яка дозволила ПАТ «НК «Роснефть» здійснити операцію з придбання державного пакета акцій ПАТ АНК «Башнефть» в розмірі 50%.

Цього ж дня СК РФ звернувся до суду для обрання запобіжного заходу.

Басманний суд Москви відправив Улюкаєва під домашній арешт.

Президент Росії Владімір Путін звільнив Улюкаєва з посади міністра, пояснюючи це «втратою довіри».

ЧТАЙТЕ ТАКОЖ: «Арешт російського міністра Улюкаєва: Сигнал Кремля чи боротьба з корупцією?»

Пов`язані новини