Політика

Захист Савченко має відеодокази її невинуватості

Політика/Захист Савченко має відеодокази її невинуватості
Зберегти
Вигляд

У розпорядженні адвокатів Надії Савченко є відео, записане росіянином в Україні і яке підтверджує, що льотчицю взяли в полон до загибелі російських журналістів.

Про це в ефірі телеканалу «24» повідомив адвокат Марк Фейгін.

На відео бойовики допитують Савченко, у якої зав’язані очі.

«Те, що це територія України, не оскаржує навіть слідство, оскільки слідство не стверджує зворотне, а погоджується з тим, що вона потрапила в полон у батальйон «Зоря» 17 червня. Тут значно важливіший час», – пояснив Фейгін.

Відповідно до висновку власних експертів, відео було зняте близько 10 ранку.

«Наші фахівці провели свою експертизу. Фахівець визначив по градусах, азимутах, позицією сонця, що це 10 ранку», – зазначив Фейгін.

Тоді як обвинувачення в Росії стверджує, що Савченко була корегувальником вогню, коли було вбито журналістів, а близько 12-ї дзвонила командиру «Айдару» Сергію Мельничуку. Але як доводить відео, на той момент Савченко вже дві години перебувала в полоні та у неї відібрали телефон.

Наразі адвокати вже подали клопотання про долучення відео до матеріалів справи. Проведено вже дві експертизи: з визначення голосу Савченко та часу зйомки.

Відео зняв громадянин Росії Єгор Рускій, який зараз проголосив себе головою окупованого селища Лутугіне, поблизу Луганська.

/ фото Євґєнія Фєльдмана

 

Пов`язані новини