Прийняття законів щодо протимінної діяльності в Україні дозволять залучити до розмінування Донбасі міжнародні організації та світову спільноту

Прийняття законів щодо протимінної діяльності в Україні дозволять залучити до розмінування Донбасу міжнародні організації та світову спільноту.

Про це повідомив начальник Управління екологічної безпеки та протимінної діяльності Міноборони України полковник Максим Комісаров, передає прес-служба Міноборони за результатами круглого столу, присвяченого обговоренню законодавчих ініціатив, які регламентуватимуть діяльність гуманітарного розмінування в Україні.

«Протимінна діяльність має бути посилена на законодавчому рівні. Прийняття закону дозволить залучити до розмінування міжнародні організації та світову спільноту, які зможуть більш ефективно допомагати Україні в розмінуванні території, що здійснюватиметься під егідою Координатора проектів ОБСЄ в Україні», — сказав Комісаров.

Крім того, як повідомив представник Женевського міжнародного центру гуманітарного розмінування Джанлука Масполі, його організація допоможе Україні підготувати нормативно-правову базу з урахуванням світового досвіду. 

Підписуйтесь на наш канал в Telegram

Поділитись: