Законопроект передбачає здійснення раз на три роки незалежного аудиту безпеки доріг.

Законопроект, котрий передбачає здійснення раз на три роки незалежного аудиту безпеки доріг, зареєструють наступного тижня у парламенті.

Про це в ексклюзивному інтерв’ю Громадському повідомив менеджер реформ безпеки дорожнього сектору при Міністерстві інфраструктури Віктор Загреба.

«Суть в тому, що будуть незалежні аудитори навчені за міжнародними стандартами, сертифіковані, які мають диплом інженерів дорожників і великий досвід роботи в цій сфері. Проте вони не працюють ні на мерію, ні на комунальні служби, ні на «Укравтодор», ні на поліцію. Вони наймаються і роблять незалежну оцінку безпеки і дають свої висновки, котрі обов'язкові для розгляду. І тоді вже власник дороги має приймати рішення, чи він виконує це, чи ні. Якщо він це не виконує, то питання мають бути до нього», – розповів Загреба.

Згідно проекту закону, який наступного тижня буде зареєстрований у парламенті, аудит на міських вулицях буде рекомендованим, тобто рішення про його обов'язковість  прийматиме міська рада або мер, аудит вже діючих доріг називатиметься інспекцією і проводитиметься не рідше ніж раз на три роки. Звіти передаватимуться громаді та публікуватимуться на сайті міської ради.

Повну версію інтерв’ю із менеджером реформ безпеки дорожнього сектору при Міністерстві інфраструктури Віктором Загребою дивіться і читайте незабаром на сайті Громадського.

Підписуйтесь на наш канал у Telegram

Поділитись: