Розслідування вбивств на Майдані гальмується через брак ресурсів в Управлінні спеціальних розслідувань головного слідчого управління ГПУ. Про це повідомляє адвокат «Небесної Сотні» Євгенія Закревська.

«Не вистачає слідчих, близько 20-ти займається безпосередньо «майданівськими» справами, ще стільки ж справами проти вищих посадових осіб. А потрібно - двісті. Бракує процесуальних керівників, не вистачає фахівців. Немає площ - слідчі сидять по 5-6 осіб в одному приміщенні. Немає комп'ютерів, принтерів, ксероксів. Відсутня сервер для зберігання і централізованого доступу до величезного масиву відео. Немає поліграфа, комп'ютера і ПЗ для 3D-моделювання», - пише Закревська для ZN. UA.

Крім того, вона заявила, що з боку так званого управління з нерозслідуванні чиниться постійний тиск. За її словами, управління, створене встановити і покарати тих, хто саботував розслідування, використовується з репресивною метою.

Загалом у справі вбивств на Євромайдані до кримінальної відповідальності притягнуто 270 осіб, з них 44 – високопосадовці.

/Фото epa.eu

Поділитись: