Визначено переможця конкурсу «Суспільна угода», який проводив фонд ІЗОЛЯЦІЯ, щоб обрати проект тимчасової інсталяції на місці поваленого пам’ятника Леніну в Києві.

Робота художниці з Мексики Іси Каррільйо «Ритуал природи» перемогла у конкурсі «Суспільна угода» і буде встановлена на місці поваленого пам’ятника Леніну в Києві.

Як повідомляє Cultprostir, проект реалізують в період 3-17 травня.

У своєму проекті «Ритуал природи» Іса Каррільйо звертається до цілющих сил природи, пропонуючи прикрасити п’єдестал, на якому колись стояв кам'яних Ленін, живим розмарином.

Таким чином, авторка прагне нейтралізувати ідеологічну напругу навколо вакантного постаменту і запрошує містян помедитувати на його місці, пише Cultprostir.

«Я розглядаю свій проект як спробу самозцілення порожнього постаменту і дуже вдячна українцям, які проголосували за мене й дозволили мені зробити свій внесок до ініціативи «Суспільна угода», – сказала вона.

У визначенні переможця могли взяти участь всі охочі, проголосувавши за роботу, яка сподобалась найбільше.

За «Ритуал природи» Іси Каррільйо віддали 38,5% голосів, трохи менше, а саме 31,1%, набрав проект українця Микити Шаленого «Героїв не існує».

На третьому і четвертому місці опинилися проекти «Мені потрібен герой» сербки Мілени Вучковіч і De Pedestal італійського дуету Afterall. Конкурс проводив фонд ІЗОЛЯЦІЯ.

Підписуйтесь на наш канал в Telegram

Поділитись: