Фото:

Служба безпеки України

Служба безпеки України заявила про викриття корупційної схеми керівників Укрзалізниці, за якою вони відмили понад 4 мільйони гривень. При обшуку в офісах перевізника правоохоронці знайшли печатки фіктивних компаній, чорнову бухгалтерію та 1,2 мільйона гривень готівкою. Кошти ховали в холодильнику — просто серед контейнерів із їжею.

Про це повідомляє пресслужба СБУ.

За повідомленням оперативників, керівники однієї з філій Укрзалізниці створили невигідні умови курсування поїздів. Коли кількість пасажирів зменшилась, для їх пошуку залучили приватну підконтрольну компанію, яка фактично монополізувала цей сегмент ринку.

Через рахунки цієї компанії керівники Укрзалізниці відмили загалом понад 4 мільйони гривень, стверджують у Службі безпеки України. Під час обшуків у службових приміщеннях компанії оперативники виявили документи й листування фігурантів, а також понад 1,2 мільйона гривень у холодильнику.

Фото:

Служба безпеки України

Документи й гроші конфіскували, на них СБУ наклала арешт. Наразі оперативники проводять досудове розслідування у кримінальному провадженні за ч. 3 ст. 212 Кримінального кодексу України (Ухилення від сплати податків, зборів (обов'язкових платежів).

Раніше стало відомо, що замість ремонту дизель-поїзда Укрзалізниця витратила близько 9 млн грн на закупівлю двох лімузинів Audi А8 Long. Однак використовувати ці машини побоялись, тому вони припадали пилом в гаражі.

Авторка: Ірина Сітнікова
Поділитись: