Над Facebook-сторінкою Укрзалізниці, яка замовила послуги з ведення своєї офіційної сторінки на 740 тисяч гривень, працюватиме команда з щонайменше восьми людей.

Над Facebook-сторінкою Укрзалізниці, яка замовила послуги з ведення своєї офіційної сторінки на 740 тисяч гривень, працюватиме команда з щонайменше восьми людей.

Про це Громадському повідомив виконавець замовлення Роман Русанов.

Русанов пояснив, що виконувати замовлені послуги буде його команда з восьми людей, а якщо знадобиться — долучать фахівців додатково.

Також Русанов зазначив, що 740 тисяч гривень — це максимальна сума, яку готова була виділити державна компанія Укрзалізниця. Проте це не означає, що виконавець отримає всю суму до кінця року, бо компанії можуть не знадобитися послуги в такому значному об’ємі.

Сума отриманих коштів залежатиме від кількості та складності замовленої роботи.

«Ілюстрація може коштувати і 4 долари, і 800», — сказав Русанов.

Виконавець зазначив, що за місяць після підписання договору Укрзалізниця ще не зробила жодного замовлення.

«Поки що є просто спілкування», — пояснив Русанов.

Державна компанія Укрзалізниця замовила послуги ведення своєї офіційної Facebook-сторінки на 740 тисяч гривень і вже підписала договір з виконавцем.

Виконавцем стала фізична особа-підприємець Роман Русанов.

На 650 тисяч гривень виконавець має надати 5 видів послуг: аналітичне дослідження та рекомендації з оптимізації Facebook-сторінки Укрзалізниці, розробка макетів дизайну елементів сторінки, просування публікацій сторінки в соцмережі Facebook, виготовлення «квадратних відео» для сторінки, виготовлення ілюстративні матеріали для сторінки.

Поділитись: