Запаси вугілля на складах українських теплоелектростанцій з 27 лютого збільшились на 7,4%. Відтепер сукупні запаси складають 1 млн 698,8 тис. тонн вугілля, проте половина запасів антрациту перебуває на Луганській ТЕС.

Запаси вугілля на складах українських теплоелектростанцій з 27 лютого збільшились на 7,4%. Відтепер сукупні запаси складають 1698800 тонн вугілля, проте половина запасів антрациту перебуває на Луганській ТЕС, що в підконтрольному Україні місті Щастя поблизу Луганська.

Про це повідомляє «Інтерфакс-Україна».

Згідно з даними Міністерства енергетики й вугільної промисловості, станом на 6 березня запаси вугілля антрацитової групи на ТЕС України складають 746,1 тис. тонн, газової групи — 952,6 тис. тонн.

Зазначається, що майже половина запасів антрациту в об’ємі 351 тис. тонн перебуває на Луганській ТЕС.

Проте, запаси вугілля на складах теплоелектроцентралей України за тиждень знизились на 4,9% — до 104,3 тис. тонн. Зокрема, запаси антрациту станом на 6 березня складають 42,1 тис. тон, а газового вугілля — 62,2 тис. тонн.

Раніше повідомлялося, що «штаб блокади Донбасу» може перекрити поставки вугілля з РФ.

Нагадаємо, ватажок бойовиків самоназваної «ДНР» Олександр Захарченко заявив про «оголошення блокади Києву».

СБУ заявляла про перехоплення переговорів ватажків «ДНР», із змісту яких випливало, що бойовики планують використати блокаду  як привід для «націоналізації» підприємств, які залишилися на тимчасово окупованих територіях Донбасу.

Підписуйтесь на наш канал в Telegram

 

Поділитись: