Життя

Запорізькі волонтери передали бійцям батальйону ОУН відремонтований БРДМ

Життя/Запорізькі волонтери передали бійцям батальйону ОУН відремонтований БРДМ
Зберегти
Вигляд

Запорізькі волонтери для потреб АТО передали відремонтований БРДМ.

БРДМ запропонував президент асоціації приватно практикуючих стоматологів України Мирон Угрім, котрий до цього використовував його для поїздок на полювання.

«Ми такого й уявити не могли, раніше ми вже передавали на фронт і джипи, і машину швидкої допомоги, але ніяк не БРДМ» – розповіла волонтер Олена Швець.

18 листопада машина опинилася в Запоріжжі, після чого почався етап її військового життя. Броньовик відремонтували, навісили захисні екрани від кумулятивних снарядів і перефарбували в сірий колір.

 

«Щоб машина була менш габаритною і більш прохідною, ми тестували не одну версію решіток. Після випробувань, ми вирішили застосувати решітки з кутом нахилу в 45 градусів», - розповідає волонтер Олексій Єременко.

Коли за БРДМом приїхав Борис Гоменюк, заступник командира батальйону ОУН, то машина вже пройшла «ніч останньої гайки» і була готова до бойових дій.

«На жаль, добровольчі батальйони не мають важкої техніки, тому наш транспорт - це легкові автомобілі, мікроавтобуси ... Є у нас МАЗ, а ось таких БРДМів ще не було», – розповів боєць.

Як буде використовуватися БРДМ, Гоменюк поки сказати не може.

«Вже сьогодні ця машина буде в Пісках, де дислокується наш батальйон. Ми приїдемо туди, і там уже наші механіки будуть вирішувати, що з нею робити. Але можу вже зараз сказати, що насамперед на БРДМ встановлять вежу з кулеметом», - зазначив він.

Крім бойової машини запорізькі волонтери передали бійцям батальйону ОУН теплі речі, їжу, целокс і дитячі малюнки.

/ Громадське.Запоріжжя

Пов`язані новини