Запуск супутників британської компанії OneWeb LLC, яка хоче забезпечити доступ до інтернету по всій планеті, відклали через «аномалію» в російській ракеті.

Про проблеми із ракетою «Союз» повідомив засновник і виконавчий директор британської компанії Грег Вайлер.

«Це правда, є аномалія в ракеті, яка змусила нас перенести запуск. Наші супутники в порядку і готові до запуску», — написав він у Twitter.

Раніше російське агентство ТАСС повідомило, що проблема виникла в розгінному блоці, в якому виявили дефект. Джерела видання стверджують, що дефект виник під час транспортування ракети і розгінного блоку до французької Гвіани, звідки планують запустити ракету.

До кінця тижня спеціалісти мають визначити, які роботи необхідні для вирішення проблеми. Водночас офіційно в «Роскосмосі» не стали коментувати інформацію про дефект.

OneWeb — запланована група супутників однойменної компанії, яка має забезпечити доступ до широкосмугового інтернету по всій планеті. Компанія планує вивести на орбіту 700 супутників. У 2015 році OneWeb LLC підписала контракт на запуск супутників з використанням 21 російської ракети «Союз».

Як повідомлялося, корабель New Shepard, призначений для космічного туризму, здійснив успішний випробувальний політ.

Поділитись: