Кабінет міністрів встановив посадовий оклад для керівників ряду силових відомств у розмірі 12 тис. 061 грн з 1 травня 2016 року.

Відповідний оклад встановлено для голови Служби безпеки України, Служби зовнішньої розвідки, Державної прикордонної служби, начальника Генерального штабу, командувача Національної гвардії, голови Держспецтрансслужби, Управління державної охорони, голови Державної пенітенціарної служби, Держспецзв'язку, Держслужби з надзвичайних ситуацій і керівника розвідувального органу Міноборони.

Їхнім першим заступникам, командувачам родів військ Збройних сил і начальнику Національного університету оборони імені Івана Черняховського встановлено оклад у сумі 11,2 тис. грн, йдеться у постанові №718.

Заступникам керівників вищезазначених відомств та начальнику Об'єднаного оперативного штабу оклад встановлено у сумі 10 тис. 338 грн.

Також передбачено різні надбавки. Так, за інтенсивність служби виплачується надбавка у розмірі до 100% посадового окладу. Також передбачено оклад за військовим (спеціальним) званням та надбавки за вислугу років, установлених у розмірі і порядку, що визначаються законодавством для військовослужбовців.

Поділитись: