УКРАЇНА

Засідання у справі екс-голови Слов'янська перенесли: Штепа відмовилася зайти до будівлі суду

19 грудня, 2017 19:36
УКРАЇНА/Засідання у справі екс-голови Слов'янська перенесли: Штепа відмовилася зайти до будівлі суду
Зберегти
Вигляд
Колишня міська голова Слов'янська Неля Штепа відмовилася заходити до будівлі Ленінського районного суду Харкова для участі в судовому засіданні.

Колишня міська голова Слов'янська Неля Штепа відмовилася заходити до будівлі Ленінського районного суду Харкова для участі в судовому засіданні.

Про це журналістам повідомила речник прокуратури Харківської області, передають «Українські новини».

«Сьогодні засідання у справі Штепи не відбулося – не з'явилася підсудна. Сторона захисту повідомила, що Штепа вважає, що в приміщенні суду їй загрожує небезпека, тому відмовилася заходити до будівлі», — сказала вона.

Наступне засідання у цій справі призначено на 12:00 9 січня 2018 року.

Раніше суд у Харкові продовжив домашній арешт з подальшим носінням електронного браслета звинуваченій у сепаратизмі екс-голові Слов’янська Нелі Штепі.

20 вересня 2017 року екс-голову Слов'янська Нелю Штепу звільнили з СІЗО під домашній арешт. Штепа була затримана 11 липня 2014 року.

Її звинувачують у посяганні на територіальну цілісність і недоторканність України, що спричинило загибель людей, та у створенні терористичної групи чи організації.

Окрім того, висунуто звинувачення у закликах до зміни меж України, сприянні проведенню псевдореферендуму про відокремлення Донецької області від України, створенні умов для діяльності терористичних груп та організацій.

 

Більше про:
# Неля Штепа
Пов`язані новини