УКРАЇНА

Засідання «Укрнафти» з питань санації перенесено на 24 травня

УКРАЇНА/Засідання «Укрнафти» з питань санації перенесено на 24 травня
Зберегти
Вигляд
lead
«Укрнафта» накопичила борг перед держбюджетом у розмірі близько 10,4 млрд грн

Засідання наглядової ради ПАТ «Укрнафта», яке було заплановано на сьогодні, 12 травня, перенесено на 24 травня.

Копію відповідного повідомлення членам наглядової ради за підписом голови правління НАК «Нафтогаз України» Андрія Коболєва оприлюднила у Facebook народний депутат Вікторія Войціцька.

«У зв'язку з ненаданням фінансової звітності товариства за 2015 рік, підтвердженої аудитором, засідання наглядової ради ПАТ «Укранфта», скликаного на 12 травня 2016 року, переноситься на 24 травня 2016 року в 15:00», - йдеться в документі.

Нагадаємо, засідання Наглядової ради «Укрнафта» вже кілька разів переносилося через несвоєчасне подання компанією всіх необхідних матеріалів для розгляду питань порядку денного.

«Укрнафта» накопичила борг перед держбюджетом у розмірі близько 10,4 млрд грн. Борг сформувався переважно за рахунок несплати самостійно задекларованих сум рентних платежів, а також ПДВ і податку на прибуток.

Санація – це система заходів, яка здійснюється під час провадження у справі про банкрутство, з метою запобігання визнання боржника банкрутом та його ліквідації, спрямована на оздоровлення фінансово-господарського становища боржника, а також задоволення в повному обсязі, або частково вимог кредиторів.

Пов`язані новини