Викладача Київського національного університету імені Тараса Шевченка — Петра Романенка звинуватили у домаганнях до студенток вузу. Як передає кореспондентка Громадського, 28 січня відбулось засідання студпарламенту КНУ, на якому, зокрема, мали розглядати питання щодо домагань з боку викладача і його ймовірного відсторонення.

Однак, після того як на засідання прийшли уповноважені з прав людини та журналісти, члени студпарламенту вирішили не піднімати питання про домагання.

Представник Секретаріату уповноваженого Верховної Ради з прав людини Данило Юрченко наголосив, що він має право бути присутнім на засіданні, оскільки йде мова про порушення прав людини.

Однак, голова студентського парламенту КНУ Тарас Войціцький вважає, що присутність журналістів та інших осіб на обговоренні «вплине на достовірність інформації».

«Є обмеження щодо присутності сторонніх осіб в тому числі і представників засобів масової інформації, які не мають відношення до справи і будуть вносити незрозумілість в обговорення, стримування свідків у висловлюванні чи викривляти факти», — сказав Войціцький.

В цей час студентки, які за їхніми словами, були жертвами домагань, підійшли до трибуни на засіданні і почали вимагати підняти питання щодо Романенка. Після цього організатори засідання відключили мікрофон, а члени студпарламенту і запрошені студенти покинули засідання.

Про домагання з боку викладача Інституту біології та медицини Петра Романенка нещодавно повідомили студентики 2-го курсу цього інституту. Вони стверджують, що викладач домагався до них під час практики у Каневі на Черкащині, яку студенти проходять влітку. На кафедрі створили комісію для з’ясування всіх обставин.

/Ірина Жовтоног

Поділитись: