Засідання у справі патрульного Сергія Олійника, якого обвинувачують у вбивстві у Києві 17-річного Михайла Медвєдєва та перевищення службових повноважень, перенесли у зв'язку зі зміною складу суду.

Про це повідомляє кореспондентка Громадського із залу Голосіївського суду Києва.

У головуючого судді Іларіона Рудика закінчився п'ятирічний термін суддівських повноважень. Відповідно до автоматичного розподілу, справу мав розглядати суддя Микола Дідик. Однак, даний суддя був відведений у зв'язку з тим, що він слухає іншу справу, щодо обвинувачення водія BMW — Ростислава Храпачевського, який проходить потерпілим у даній справі.

Наразі має відбутися повторний авторозподіл і буде визначено дату наступного засідання.

Сам Сергій Олійник відмовляється спілкуватися із журналістами, його адвокатка Тетяна Зелькіна теж не рекомендує йому цього робити. Сама захисниця зазначила, що наразі Сергій перебуває під особистим зобов'язанням.

«Він перебував під домашнім арештом стільки, скільки дозволяв закон, зараз він перебуває під особистим зобов'язанням. На нього покладені відповідні обов'язки і він їх виконує», — сказала адвокатка.

Також вона додала, що прокурор у справі не надав стороні захисту речові докази, а тому позиція, яка ґрунтується на підставі експертиз зроблених за фактом їх дослідження, є «неприпустимою».

Адвокат родини потерпілих Вадим Васильєв заявив, що підтримує сторону обвинувачення і вбачає умисел у діях Сергія Олійника.

«Особисто я, як захисник потерпілих вбачаю закінчений склад злочину, щодо вбивства. Саме навмисного вбивства. Про це говорять всі докази зібрані у справі. Умисел у Олійника з'явився саме під час виконання своїх службових повноважень», — сказав Васильєв.

Нагадаємо, у лютому 2016 року у Києві під час погоні за автомобілем BMW, патрульній відкрили по машині вогонь з табельної зброї. Унаслідок стрілянини загинув підліток Михайло Медвєдєв. Поліцейського Олійника звинуватили у вбивстві Медвєдєва. Печерський райсуд Києва обрав запобіжний захід для Олійника у вигляді арешту.

22 грудня 2016 року столична прокуратура направила обвинувальний акт стосовно Олійника до Голосіївського райсуду Києва/

Сергію Олійнику інкримінують умовне вбивство, замах на вбивство більше ніж двох осіб та перевищення службових повноважень у разі доведення вони чоловіка загрожує до 15 або довічне позбавлення волі.

Патрульний Олійник у 2017 році був звільнений з-під варти: суд змінив йому запобіжний захід на особисте зобов'язання.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Погоня за BMW: патрульний Олійник стріляв вже після зупинки авто — прокуратура

Поділитись: