Засновник китайської компанії Huawei Жень Чженфей заявив, що «США жодним чином не зможуть розчавити» компанію. Про це Чженфей заявив в інтерв'ю BBC, коментуючи звинувачення Вашингтона на адресу Huawei у крадіжці комерційної таємниці.

Наголошується, що Чженфей вперше дав телеінтерв'ю після арешту своєї доньки — своєї доньки Мен Ваньчжоу, фінансового директора Huawei.

Він назвав цей арешт політично мотивованим. Водночас Чженфей відхилив тиск з боку США.

«США ніяк не зможуть нас розчавити... Світ не може залишити нас, тому що ми більш просунуті. Навіть якщо вони переконають більше країн не використовувати нас на якийсь час, ми завжди можемо зменшити масштаб», — сказав Чженфей.

Однак він визнав, що потенційна втрата клієнтів може істотно вплинути на компанію.

Нагадаємо, наприкінці січня Міністерство юстиції США офіційно пред'явило 13 звинувачень китайському телекомунікаційному гіганту Huawei, а також фінансовій директорці компанії Мен Ванчжоу.

Влада США звинувачує компанію у шахрайстві з банками, перешкоджання здійсненню правосуддя і крадіжці комерційної таємниці в американської компанії T-Mobile та інших злочинах.

Нагадаємо, що 1 грудня в Канаді затримали дочку засновника китайської компанії Huawei, фінансову директорку Мен Ванчжоу. Її затримали у Ванкувері на запит Сполучених Штатів, які розслідують можливе порушення компанією торговельних санкцій проти Ірану.

Затримання Ванчжоу стало новим загостренням у торгових відносинах США та Китаю, які погодилися призупинити введення мит на товари.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ Скандал із китайською компанією Huawei: шпигунська історія та порушення санкцій

Поділитись: