Засновник клініки «Борис», майбутній депутат від партії «Слуга народу» Михайло Радуцький спростував чутки про своє майбутнє призначення міністром охорони здоров’я.

Про це повідомляє «Новое время».

«Це була б найбільша помилка команди Володимира Зеленського призначити мене міністром охорони здоров’я», — сказав Радуцький.

«У мене було багато можливостей піти в політику. Наприклад, мене кликав ще Леонід Данилович Кучма. Але я не бачив відповідної програми», — додав він.

Водночас, він заявив, що планує працювати в комітеті Верховної Ради з питань охорони здоров’я, де його першочерговим завданням буде прийняття парламентом 65 законопроектів.

Крім того, Радуцький планує до 1 вересня надати результати аудиту медичної реформи, реалізацію якої планують продовжувати.

«Якщо через два роки ми впровадимо державне медичне страхування, то наш ринок відразу стане цікавим для інвесторів. Наприклад, американські компанії готові вкласти $10—15 млрд», — наголосив він.

Раніше повідомлялось, що президент України Володимир Зеленський призначив Радуцького своїм радником.

Нагадаємо, Радуцький пройшов у парламент від партії «Слуга народу». Глава штабу партії Олександр Корнієнко заявив, що Радуцький може очолити Міністерство охорони здоров'я.

У 2014-2015 роках Радуцький був заступником міськголови Києва Віталія Кличка.

В одному з інтерв’ю, Радуцький заявив, що існують особливості лікування «у представників різних рас». В очільниці МОЗ Уляни Супрун ці слова викликали здивування.


Поділитись: