Засновник однієї з найбільших компаній у сфері інтернет-торгівлі Alibaba Джек Ма піде з посади керівника 10 вересня 2019 року.

Засновник однієї з найбільших компаній у сфері інтернет-торгівлі Alibaba Джек Ма піде з посади керівника 10 вересня 2019 року.

Про це Джек Ма офіційно заявив у зверненні до клієнтів та акціонерів.

На 20-річчя компанії Alibaba Ма на цій посаді замінить виконавчий директор Даніель Чанг. Цей рік Джек Ма допомагатиме Чангу, аби забезпечити плавний перехід компанії до рук нового керівництва.

Після того, як Ма відійде від справ, він залишиться членом ради директорів Alibaba до 2020 року.

«Я хочу висловити особливу подяку колегам компанії Alibaba та їхнім родинам за довіру та підтримку…Зміна керівництва демонструє, що Alibaba рухається далі, піднімається на новий рівень корпоративного управління компанією, яка спирається на людей та культуру розвитку талантів», — сказав Ма.

Джек Ма заснував Alibaba в 1999 році. З того часу компанія стала однією з найбільших ритейлерів у світі. Ма став найбагатшим бізнесменом в Китаї, його статки оцінювали в понад 40 мільярдів доларів.

У листопаді 2017 року повідомлялося, що китайська компанія Alibabа у «День холостяка» продала на рекордні $25,3 млрд.

Alibaba Group має дочірній інтернет-магазин Aliexpress, Taobao, власну платформу для електронних платежів Alipay та навіть кінокомпанію Alibaba Pictures.

Поділитись:
spilnokosht desktopspilnokosht mobile