ENRU

Засновник PayPal вклав $100 тисяч у «відродження мамонта»

Американський мільярдер і один із засновників платіжної системи PayPal Пітер Тіль інвестував 100 тисяч доларів у науковий проект, який передбачає відродження мамонта.

Це сталося ще в 2015 році, але офіційне підтвердження цієї інформації надійшло тільки зараз, пише The Guardian.

Професор геноміки Гарвардського університету Джордж Черч підтвердив, що Тіль дійсно профінансував його роботу, і він з колегами вже кілька років працюють над відповідним проектом.

Згідно із теорією Черча, можливість повернути до життя шерстистих мамонтів існує. Технічно тварина буде швидше «слоном з ознаками мамонта», оскільки основою для нього стануть клітини шкіри слона.

В останках мамонтів, знайдених у вічній мерзлоті, збереглася ДНК. Завдяки роботі декількох груп вчених її нуклеотидні послідовності вдалося «прочитати» і порівняти з послідовностями ДНК сучасних слонів. Так, вчені виявили гени, пов'язані з основними особливостями мамонта. Використовуючи ці відомості, можна модифікувати клітини слона так, щоб отримати ембріон, що володіє характерними ознаками мамонта.

Зауважується, що досить багато вчених ставляться до роботи Черча скептично. Головна претензія полягає в тому, що досягнення цього проекту широко висвітлюються в пресі, але практично не представлені в наукових виданнях. У багатьох інтерв'ю генетик заявляє, що результати незабаром будуть опубліковані, але поки що цього не сталось.

Нагадаємо, що раніше Черч обіцяв воскресити мамонтів через 2 роки.

Підписуйтесь на наш канал в Telegram