Засновник Вікіпедії створив ресурс для боротьби з фейками

29 квітня, 2017 11:08
default/Засновник Вікіпедії створив ресурс для боротьби з фейками
Зберегти
Вигляд
Джиммі Вейлз, який заснував Вікіпедію в 2001 році, запускає онлайн-видання Wikitribune, яке об'єднає професійних журналістів і зацікавлених читачів, щоб боротися з фейковими новинами.

Джиммі Вейлз, який заснував Вікіпедію в 2001 році, запускає онлайн-видання Wikitribune, яке об'єднає професійних журналістів і зацікавлених читачів, щоб боротися з фейковими новинами.

Про це повідомляє The Verge.

Проект, як і Вікіпедія, фінансується шляхом пожертвувань.

Перша краудфандінгова кампанія на Wikitribune вже стартувала.

Видання висвітлюватиме широкий спектр тем, починаючи від політики США і закінчуючи специфічними темами зі сфери науки і технологій.

Для початку роботи Вейлз хоче найняти 10 професійних журналістів (всі вакансії ще відкриті). Вони працюватимуть разом із членами спільноти, які допоможуть перевірити фактичну сторону новин і запропонують правки для статей. Останні повинні пройти фінальну модерацію співробітників Wikitribune.

«Це те, про що я думав довгий час. Картинка склалася у мене в голові після Brexit і перемоги Дональда Трампа. Тоді з'явилося відчуття, що щось пішло не так. Якість медіа знизилося в багатьох, хоч і не всіх, сферах і люди хочуть чогось більш серйозного і надійного», — розповів Вейлз виданню.

Підписуйтесь на наш канал в Telegram

Пов`язані новини