УКРАЇНА

Засновника компанії SpaceX Ілона Маска запросили до України

УКРАЇНА/Засновника компанії SpaceX Ілона Маска запросили до України
Зберегти
Вигляд

Представники делегації Державного космічного агентства під час візиту до США запросили до України засновника компанії SpaceX Ілона Маска. Про це йдеться у повідомленні відомства у Facebook.

«Розпочали із зустрічі-знайомства з компанією SpaceX та запросили Ілона Маска відвідати Україну. Впевнені, що наш тривалий досвід роботи над двигунами міг би бути корисним», - йдеться у повідомленні.

Також вказано, що в технологічному центрі компанії Honeywell було обговорено питання постачання комплектуючих для потреб галузі.

«З операційним директором Orbital ATK Девідом Томпсоном та його командою говорили про стан підготовки до запуску РН Antares у липні. Жодних зауважень щодо виконання робіт нашими КБ «Південне» та «Південмашом» не було: все іде за графіком. Обговорювали також ідеї щодо розширення співпраці між компаніями», - зазначається у повідомленні.

Як зазначається, члени української делегації познайомилися з виконавчим директором Агентства зі зменшення загрози міністерства оборони США Шері Дюран.

Делегація ДКА на чолі з головою Любомиром Сабадошем перебуває з робочим візитом у США.

Пов`язані новини