Представники делегації Державного космічного агентства під час візиту до США запросили до України засновника компанії SpaceX Ілона Маска. Про це йдеться у повідомленні відомства у Facebook.

«Розпочали із зустрічі-знайомства з компанією SpaceX та запросили Ілона Маска відвідати Україну. Впевнені, що наш тривалий досвід роботи над двигунами міг би бути корисним», - йдеться у повідомленні.

Також вказано, що в технологічному центрі компанії Honeywell було обговорено питання постачання комплектуючих для потреб галузі.

«З операційним директором Orbital ATK Девідом Томпсоном та його командою говорили про стан підготовки до запуску РН Antares у липні. Жодних зауважень щодо виконання робіт нашими КБ «Південне» та «Південмашом» не було: все іде за графіком. Обговорювали також ідеї щодо розширення співпраці між компаніями», - зазначається у повідомленні.

Як зазначається, члени української делегації познайомилися з виконавчим директором Агентства зі зменшення загрози міністерства оборони США Шері Дюран.

Делегація ДКА на чолі з головою Любомиром Сабадошем перебуває з робочим візитом у США.

Поділитись: